Kurumsal

Kurumsal

Temelleri 2009 tarihinde atılan,10 yıllık tecrübe ve deneyimin sonucunda kurulan AGRİLİON genç ve dinamik kadrosu ile tarım sektöründe faaliyetine başlamıştır. Tüm faaliyetlerinde uyum ve sürekli gelişme amacını gözeterek kaliteli hizmet anlayışıyla yakaladığı başarıyı adım adım yükselterek yoluna devam etmektedir.

Agrilion bünyesinde bulunan mühendis kadrosu ile, teknik destek-hizmet, proje ve proje uygulamaları gibi işlerde de geniş çaplı ürün yelpazesiyle yurtiçi ve yurtdışındaki bayilerine hizmet sunmaktadır.

Faaliyet alanı; ülkemizin her noktası olmakla birlikte ayrıca KKTC, İran, Irak, Mısır, Lübnan, Cezayir, Azerbaycan, Gürcistan, İsrail, Gana, Maldovya, Özbekistan, Kazakistan, Bulgaristan, Romanya, Rusya, Tunus, Fas, Danimarka, Katar ve Kuveyt'i kapsayan geniş pazar ağıyla hizmet götürmektedir.

MİSYONUMUZ

Örtü altı yetiştiriciliğinde, geçmişte mümkün olmayan bir çok şeyi mümkün kılıyoruz..

Amacımız, çalışanlarımızla Kalite, Güven ve Hizmette rekabet değil, FARK yaratarak

her an sizinle olabilmek.

VİZYONUMUZ

Sektördeki gelişmeler paralelinde, kendini daima ileriye taşıyan ve bünyesindeki çalışanları ile birlikte, dünya çağındaki bayii ve müşterilerine bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında en iyi hizmeti sunan bir firma haline gelebilmek.

MARKALARIMIZ

TESCİL BELGELERİMİZ